اولین امتیاز را ثبت کنید!

اکسیژن تراپی صورت چیست و چه مزایا و معایبی دارد؟

اکسیژن تراپی صورت یکی از راه حل های زیبایی و مراقبت از پوست است که از طریق کلاژن سازی به جوان سازی و رفع چین و چروک های پوست کمک می کند.  عملکرد این روش مبتنی بر پاکسازی آلودگی ها و جرم زدایی پوست بوده و با اکسیژن رسانی به سطح پوست سعی در تقویت آن دارد. در این روش مراقبتی، اکسیژن و سایر مواد مغذی به پوست صورت تزریق می شود و به دلیل پیچیده نبودن، طرفداران زیادی دارد. اگر می خواهید بدانید اکسیژن تراپی صورت چیست و چه کاربردی دارد تا انتهای  این مقاله از باریخت همراه ما باشید.

اکسیژن تراپی چیست و چه کاربردی دارد؟

اکسیژن تراپی صورت با دستگاه های مخصوص و کلاژن درمانی و تغذیه پوست انجام می شود. اکسیژن غلیظ به لایه های پوست تزریق می شود و پوست شما را جوان و شاداب می کند.
اکسیژن تراپی در چند مرحله انجام می شود که در مرحله اول آلاینده های مختلف و اضافی انباشته شده روی پوست شما پاکسازی می شود. به این ترتیب رادیکال های آزاد که آسیب جدی به پوست وارد می کنند از سطح پوست پاک می شوند و سپس سرم مخصوصی حاوی مواد مغذی مختلف به لایه داخلی پوست اضافه می شود.

هنگامی که پوست به درستی آماده شد، اکسیژن خالص از طریق لوله های اکسیژن پیشرفته به پوست می رسد. پس از انجام تمامی مراحل کار به راحتی می توانید تغییرات پوست خود را مشاهده کنید.

با این روش عیوب و عوارض مختلف پوست برطرف شده و سطح پوست صاف و صیقلی می شود. پس از اتمام مراحل، مواد مغذی و مواد مفید برای تقویت پوست به پوست می رسد.

اکسیژن تراپی صورت

اکسیژن تراپی برای چه کسانی مناسب است و چه مدت طول می کشد؟

اکسیژن درمانی برای اکثر افراد مفید است و برای همه افراد با تشخیص متخصص می توان از آن استفاده کرد. افراد بالای 30 سال باید به رفع چین و چروک و جوانسازی توجه کنند.
بسیاری از افراد مشهور دنیای مد از این روش برای زیباسازی پوست استفاده می کنند و این کار را در فواصل سه تا شش ماهه انجام می دهند.  افراد با پوست معمولی معمولا می توانند در یک جلسه 45 تا 120 دقیقه ای صورت و گردن خود را به طور کامل تمیز کنند. از اکسیژن درمانی زیر چشم نیز برای از بین بردن خطوط ریز روی پوست استفاده می شود.

اگر پوست شما مشکل خاصی دارد، ممکن است مدت زمان اکسیژن رسانی کمی بیشتر شود و ممکن است به جلسات بیشتری برای درمان و پاکسازی پوست خود نیاز داشته باشید. درمان هر فرد با توجه به نوع پوست و نیاز شخصی او انجام می شود و به همین دلیل ممکن است مراحل و زمان برای افراد مختلف متفاوت باشد.

اکسیژن تراپی صوزت

مزایای استفاده از اکسیژن تراپی صورت چیست؟

شاید بتوان گفت اولین مزیت استفاده از این روش بهبود پوست و روش پاکسازی این است که هیچ قاعده ای ندارد و مشکلات و عوارض قابل توجهی ندارد. پس از انجام این عمل، فرد می تواند بدون صرف زمان و هزینه زیاد به فعالیت های روزانه خود بپردازد و از زیبایی طبیعی پوست خود لذت ببرد.

یکی دیگر از مزایای اکسیژن درمانی، تشکیل کلاژن است که پوست شما را سفت و صاف می کند. کمبود کلاژن اغلب یکی از مهم ترین عوامل در ایجاد چین و چروک پوست با افزایش سن است. این درمان ساده و کم خطر را می توان برای بازگرداندن کلاژن از دست رفته در پوست استفاده کرد.

اکسیژن درمانی برای شما بدون درد است و همچنین تولید سلول های جدید پوست را افزایش می دهد. تمام چیزهایی که در طول سال روی پوست شما جمع شده و در اثر استفاده از لوازم آرایشی و آلودگی های محیطی ایجاد شده اند، از روی پوست پاک شده و پوستی روشن به شما می بخشند.

افزایش اکسیژن رسانی به پوست یک راه خوب برای درمان صورت، از بین بردن آلودگی و چربی اضافی و جلوگیری از ایجاد چین و چروک است. به این ترتیب عصاره های مختلف گیاهی طبیعی، ویتامین ها و مواد مغذی مختلف جذب پوست شده و پوست خشک و زبر را نرم و صاف می کند. همچنین با اکسیژن درمانی می توانید رطوبت مورد نیاز پوست خود را به ارمغان بیاورید تا PH پوستتان متعادل شود.


اکسیژن تراپی صورتاکسیژن تراپی صورت چگونه انجام می شود؟

روش های مختلفی برای اکسیژن درمانی وجود دارد که یکی از معروف ترین آنها ماساژ است. در این روش، متخصصان به صورت علمی پوست را با مرطوب کننده ها و انواع مواد طبیعی و گیاهی ماساژ می دهند تا جریان خون در ناحیه افزایش یابد و در عین حال پوست شما اکسیژن مورد نیاز را دریافت کرده و سفت شود.

دستگاه های اکسیژن درمانی ویژه ای نیز در بازار وجود دارد که در فروشگاه های تخصصی زیبایی موجود است. برخی از این دستگاه ها اکسیژن مورد نیاز پوست را با استفاده از نور به لایه های مختلف سطح پوست می رسانند.  برخی از افراد برای انجام این فرآیند از پمپ اکسیژن با فشار بالا استفاده می کنند.

تزریق مواد مغذی به پوست یکی از راه حل ها و روش هایی است که برای تکمیل مراحل کار مورد استفاده قرار می گیرد و باید بدانید که هیچ دردی و ناراحتی برای شما ایجاد نخواهد کرد.

اولین امتیاز را ثبت کنید!

"*" indicates required fields

در صورت مشاهده تخلف یا ایراد در این مطلب توضیحات خود را ارسال کنید. پس از رسیدگی در اسرع وقت، نتیجه به شما اطلاع داده خواهد شد.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دسته بندی مطالب سایت

انتخاب منطقه

انتخاب نوع پوست
چگونه نوع پوست خود را تشخیص دهیم؟
روتین پوست معمولی
روتین صبحانه پوست معمولی روتین قبل از خواب پوست معمولی
روتین پوست چرب
روتین صبحانه پوست چرب روتین قبل از خواب پوست چرب
روتین پوست خشک
روتین صبحانه پوست خشک روتین قبل از خواب پوست خشک
روتین پوست مختلط
روتین صبحانه پوست مختلط روتین قبل از خواب پوست مختلط
روتین پوست حساس
روتین صبحانه پوست حساس روتین قبل از خواب پوست حساس
به زودی!

انتخاب منطقه

دسته بندی مطالب سایت