اولین امتیاز را ثبت کنید!

روتین قبل از خواب پوست خشک

شب است و شما تمامی کارهای روزانه تان را انجام داده اید و به خانه بازگشته اید. بهتر است کاری کنید که خستگی پوستتان هم در برود و تمام خستگی ها و شلوغی های روزی را که گذرانده اید بشوید و ببرد. با انجام روتین قبل از خواب پوست خشک پوست شما سرحال و تمیز می شود و شما خواب راحت تری را تجربه خواهید کرد.

مرحله اول روتین قبل از خواب پوست خشک

اولین کاری که باید انجام دهید این است که صورتتان را از آرایش روز پاک کنید. بهتر است برای این کار از یک پاک کننده آرایش روغنی استفاده کنید و پوستتان را برای شستشو آماده کنید.

مرحله دوم روتین قبل از خواب پوست خشک

حالا باید به کمک یک شوینده صورت ملایم پوست خود را خوب بشویید تا باقی مانده آلودگی ها و ذرات و گرد و غباری که در طول روز در پوست شما نشسته است، از صورتتان شسته شود. شست شوی صحیح پوست دوست اوست که به حفظ سلامتی اش کمک می کند.

روتین قبل از خواب پوست خشک

close up of woman with natural make-up

مرحله سوم؛ استفاده از لایه بردار

این مرحله را دوبار در هفته انجام دهید. یک اسکراب تهیه کنید و به کمک آن سلول های مرده پوست را از روی پوست پاک کنید. لایه برداری منظم به شادابی و نرمی پوست شما کمک می کند. از آنجایی که نوع پوست شما خشک است از اسکرابی حاوی مرطوب کننده استفاده کنید.

مرحله چهارم روتین پوست شبانه

از سرم آب رسان در این مرحله استفاده کنید. بهتر است سرمی را تهیه کنید که حاوی ویتامین ای و هیالورونیک اسید باشد. نرمی و شادابی پوست بلافاصله بعد از استفاده از سرم قابل مشاهده است.

مرحله پنجم روتین قبل از خواب پوست خشک

این مرحله بسیار مهم است. شما باید یک کرم با کیفیت مخصوص شب تهیه کنید. این کرم می تواند وضعیت پوست شما را بهبود ببخشد و رطوبت پوست شما را حفظ کند. شما می توانید یک کرم روشن کننده و یا ضد پیری را انتخاب کنید.

روتین قبل از خواب پوست خشک

مرحله آخر

حالا باید به ظریف ترین قسمت پوستتان رسیدگی کنید. پوست دور چشم شما غدد چربی بسیار کمی دارد و بسیار هم نازک است. از یک کرم دور چشم مناسب و مغذی برای اتمام روتین قبل از خواب پوست خشک خود استفاده کنید.

اولین امتیاز را ثبت کنید!

"*" indicates required fields

در صورت مشاهده تخلف یا ایراد در این مطلب توضیحات خود را ارسال کنید. پس از رسیدگی در اسرع وقت، نتیجه به شما اطلاع داده خواهد شد.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دسته بندی مطالب سایت

انتخاب منطقه

انتخاب نوع پوست
چگونه نوع پوست خود را تشخیص دهیم؟
روتین پوست معمولی
روتین صبحانه پوست معمولی روتین قبل از خواب پوست معمولی
روتین پوست چرب
روتین صبحانه پوست چرب روتین قبل از خواب پوست چرب
روتین پوست خشک
روتین صبحانه پوست خشک روتین قبل از خواب پوست خشک
روتین پوست مختلط
روتین صبحانه پوست مختلط روتین قبل از خواب پوست مختلط
روتین پوست حساس
روتین صبحانه پوست حساس روتین قبل از خواب پوست حساس
به زودی!

انتخاب منطقه

دسته بندی مطالب سایت