• بدن
  • 25 آبان 1401
  • 1944
اولین امتیاز را ثبت کنید!

چند نمونه نقش حنا فانتزی

طرح با حنا روی بدن نوعی خالکوبی موقت است که با استفاده از آن می‌توان انواع مدل‌های شیک و زیبا را بر روی پوست بدن حک کرد و از قدیم الایام در مراسم مختلف سنتی مورد استفاده قرار می‌گرفت. طرح‌های حنا فانتزی دخترانه یک هنر سنتی است، بنابراین ممکن است فکر کنید که این طرح‌ها قدیمی هستند و برای دختران جوان امروزی مناسب نیستند. اما همانطور که در تمام زمینه‌های زیبایی، این هنر نیز با گذشت زمان و مد تکامل یافته است و انواع طرح‌های کوچک، ساده و ظریف حنا دخترانه را می‌توان روی پوست حک کرد.

رنگ آمیزی حنا برای بدن ضرری ندارد و می‌توانید از هر نوع حنا روی پا، دست یا سایر نقاط بدن خود استفاده کنید. در برخی از کشورها مانند هند و عربستان، عروس‌ها از طرح‌های مختلف حنا برای مراسم عروسی خود استفاده می‌کنند. اما امروزه انواع ساده و عربی حنا بسیار متفاوت است و استفاده از آنها محدود به مراسم خاصی نیست. برای ایده گرفتن از چند نقش حنای ساده و شیک دخترانه با ما همراه باشید.

نقش حنا فانتزی

حنا فانتزی

اگر می‌خواهید نقش‌های حنا را روی پوست بکشید حنای آماده شده را در کیسه مخروطی شکل قرار دهید. قسمت بالای کیسه را بسیار نازک ببرید. سپس با کمی فشار حنا را از کیسه بیرون بکشید و طرح مورد نظر را روی پوست بکشید البته فروشگاه‌های لوازم آرایشی بسته بندی حنا و طرح‌های آماده طرح حنا دارند. که می‌توانید آن را خریداری کرده و برای ایجاد طرح‌های ظریف با حنا استفاده کنید.

بنابراین به دلیل اینکه طرحی که روی پوست ایجاد می‌کنید بسیار ظریف و هنرمندانه است، ابتدا طرح مورد نظر را به آرامی با مداد روی پوست می‌کشید و سپس خطوط کشیده شده را با حنا پر می‌کنید تا رنگ حنای ایجاد شده توسط پوست و طرح شما ایجاد شود. قوی‌تر و زیباتر به نظر برسید در غیر این صورت به سالن‌های زیبایی مراجعه کنید تا الگوهای زیبای حنا برای شما طراحی کنند. برای نمونه چند طرح زیبای نقش حنا فانتزی برای شما آماده کرده ایم:

 

نقش حنا فانتزی

اولین امتیاز را ثبت کنید!

"*" indicates required fields

در صورت مشاهده تخلف یا ایراد در این مطلب توضیحات خود را ارسال کنید. پس از رسیدگی در اسرع وقت، نتیجه به شما اطلاع داده خواهد شد.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دسته بندی مطالب سایت

انتخاب منطقه

انتخاب نوع پوست
چگونه نوع پوست خود را تشخیص دهیم؟
روتین پوست معمولی
روتین صبحانه پوست معمولی روتین قبل از خواب پوست معمولی
روتین پوست چرب
روتین صبحانه پوست چرب روتین قبل از خواب پوست چرب
روتین پوست خشک
روتین صبحانه پوست خشک روتین قبل از خواب پوست خشک
روتین پوست مختلط
روتین صبحانه پوست مختلط روتین قبل از خواب پوست مختلط
روتین پوست حساس
روتین صبحانه پوست حساس روتین قبل از خواب پوست حساس
به زودی!

انتخاب منطقه

دسته بندی مطالب سایت