اولین امتیاز را ثبت کنید!

کانسیلر چیست؟

پوست نقش مهمی در زیبایی صورت دارد و سیاهی دور چشم، منافذ و لک ها می تواند شادابی صورت را کاهش دهد. برای رفع سریع این مشکلات و داشتن پوستی صاف و شفاف توصیه می کنیم از کانسیلر استفاده کنید اما کانسیلر چیست؟ و چگونه از آن استفاده کنیم؟

کانسیلرها یا اصلاح کننده های رنگ، نوعی کرم پودر فشرده رنگی هستند که اغلب به اندازه کافی سبک هستند تا زیبایی صورت را دو چندان کنند بدون اینکه غیرطبیعی به نظر برسند. در ادامه با ما همراه باشید تا دقیقا ببینید کانسیلر چیست؟ چه انواعی دارد؟

راهنمای خرید کانسیلر

کانسیلر چیست؟

کانسیلر یا اصلاح کننده رنگ، نوعی کرم رنگ روشن است که به طور موثر انواع لک های صورت و لک های تیره دور چشم را می پوشاند. اگرچه در نگاه اول این کانسیلر بسیار شبیه کرم پودر به نظر می رسد، اما در واقع ضخیم تر است و مناطقی را که کرم پودرها نمی توانند بپوشانند را می پوشاند.

کانسیلرها کار اصلاح رنگ، پوشاندن و صاف کردن پوست را قبل از آرایش انجام می دهند. توجه داشته باشید که استفاده از کانسیلرهای بی کیفیت باعث می شود که لکه های تیره بیشتر از اینکه ناپدید شوند نمایان شوند، بنابراین در انتخاب و استفاده از کانسیلر دقت کنید و از فروشگاه هایی معتبرخرید نمایید.

راهنمای خرید انواع کانسیلر چیست؟

بعد از اینکه متوجه شدید کانسیلر چیست، باید بدانیم چگونه آن را بخریم. کانسیلر مناسب برای پوست شما کلید آرایش بی عیب و نقص است. بهترین کانسیلرها تغییر رنگ، تیرگی و عیوب پوست را پوشش می دهند. با انتخاب رنگ و نوع زیرسازی مناسب پوستی یکدست خواهید داشت. کانسیلر را بر اساس نوع پوست خود و عواملی که در صورت می خواهید برطرف کنید انتخاب کنید. اگر پوست خشکی دارید انواع مایع با روکش مات را انتخاب نکنید زیرا این محصول خشکی پوست شما را بیشتر نشان می دهد.

اگر پوست چرب با منافذ باز دارید، به دنبال یک کانسیلر استیک یا کرم نباشید. بافت این نوع محصول باعث بسته شدن و گشاد شدن منافذ پوست می شود. علاوه بر این، پوست صورت را چرب و براق تر می کنند. اینها مهمترین اصولی هستند که باید هنگام خرید کانسیلر رعایت کنید.

این مطلب را نیز از دست ندهید: راهنمای خرید کانسیلر

کانسیلر چیست

مزایای کانسیلر

خرید و استفاده از کانسیلر مزایای زیادی دارد که می توانیم موارد زیر را در شمار آن‌ها قرار دهیم:

پوشاندن نواحی تیره دور چشم

بسیاری از خانم ها بعد از یک سن خاص دچار سیاهی دور چشم می شوند. این افراد مخصوصا از آلوئه ورا برای صورت استفاده می کنند اما یکی از بهترین محصولات برای این کار کانسیلر است که برای پنهان کردن گودی ها و یکدست کردن آن جهت آرایش بسیار کاربردی است.

این مطلب را نیز از دست ندهید: درمان خانگی و ارزان گودی زیر چشم

ماندگاری بیشتر رژلب

در صورتی که قبل از استفاده از رژ لب مقداری کانسیلر بر روی لب های خود استفاده نمایید مشاهده خواهید کرد که به میزان قابل توجهی در ماندگاری رژلبتان کمک خواهید کرد.

پوشاندن جوش ها و لک های صورت

هر فردی ممکن است در صورت خود جوش و لکهایی داشته باشد و موقع آرایش کردن این جوش ها و لکه ها با وجود کرم پودر زدن هم دیده می شوند. اگر قبل از آرایش کردن از کانسیلر استفاده شود می توان لکه ها و جوش ها را کاملا پوشاند.

پوشاندن خطاهایی که در هنگام آرایش به وجود می آیند

بسیاری از خانم ها هنگام آرایش روی صورت خود (مخصوصاً هنگام استفاده از خط چشم، رژ لب و غیره) متوجه می شوند که دست هایشان سر می خورد. خبر خوب این است که کانسیلر برای این مشکل بسیار موثر است و عیوب مانند عدم تقارن خط چشم را پنهان می کند.

اولین امتیاز را ثبت کنید!

"*" indicates required fields

در صورت مشاهده تخلف یا ایراد در این مطلب توضیحات خود را ارسال کنید. پس از رسیدگی در اسرع وقت، نتیجه به شما اطلاع داده خواهد شد.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دسته بندی مطالب سایت

انتخاب منطقه

انتخاب نوع پوست
چگونه نوع پوست خود را تشخیص دهیم؟
روتین پوست معمولی
روتین صبحانه پوست معمولی روتین قبل از خواب پوست معمولی
روتین پوست چرب
روتین صبحانه پوست چرب روتین قبل از خواب پوست چرب
روتین پوست خشک
روتین صبحانه پوست خشک روتین قبل از خواب پوست خشک
روتین پوست مختلط
روتین صبحانه پوست مختلط روتین قبل از خواب پوست مختلط
روتین پوست حساس
روتین صبحانه پوست حساس روتین قبل از خواب پوست حساس
به زودی!

انتخاب منطقه

دسته بندی مطالب سایت