اولین امتیاز را ثبت کنید!

پدی ژل چیست و استفاده از آن در پدیکور چه مزایایی دارد؟

شاید ندانید که آب درمانی یا اسپا چقدر سرگرم کننده هستند. زمانی که بدن شما نیاز به استراحت و ریکاوری دارد. آب درمانی استرس زندگی روزمره را از بدن شما دور می‌کند. خدمات اسپا برای قسمت‌های مختلف از جمله پا وجود دارد. اگر پا درد یا میخچه دارید یا پوست پای شما نیاز به لایه برداری دارد. پدیکور می‌تواند مشکل شما را حل کند و برای شما بسیار مناسب است. پدی ژل محصول شگفت انگیزی برای انجام پدیکور یا اسپا است.

می‌توانید از کوکتل‌های مختلف و نمک دریایی برای پدیکور پا استفاده کنید. شما می‌توانید این کار را در خانه با تهیه وسایل خود انجام دهید. در این مقاله برای پاسخ به این سوال که پدی ژل چیست؟ می پردازیم تا پایان این مقاله با ما باشید.

پدی ژل

این مطلب را نیز از دست ندهید: ساخت اسکراب بدن در خانه

پدی ژل چیست؟

پودری است که پوست‌های خشک کف پا و پینه‌های سخت کف پا را نرم می‌کند. این محصول به عنوان کوکتل، نمک دریایی، قرص پدیکور و سایر محصولات استخراجی عمل می‌کند. وقتی در آب می‌ریزیم ژله‌ای و نرم می‌شود. ژل پدیکور در رایحه‌های مختلف موجود است. هر کدام از این عطرها با مواد مغذی و روغن‌های گیاهی طبیعی پوست را نرم، پاکسازی و لایه برداری می‌کنند. بسته‌های پدی ژل با دو نوع پودر در بازار موجود است. یکی از پودرها را به آب اضافه می‌کنند تا حالت ژله ای پیدا کند. پودر دیگر حالت ژل را از بین می‌برند و آب به حالت اولیه خود باز می‌گردد.

خواص پدی ژل

پس از پاسخ به این سوال که پدی ژل چیست؟ خواص آن را بررسی می‌کنیم:

یکی از مزیت‌های پدی ژل نسبت به سایر سیستم‌های اسپا این است که حرارت آب را تا 3 برابر افزایش می‌دهد و گرما را نسبت به سایر محصولات حفظ می‌کند. وقتی این پودر به ژل آب تبدیل می‌شود، گرمای آب را حفظ می‌کند. از طرفی کوکتل پدیکور، نمک دریا، پودر کوکتل و غیره تاثیری در گرم نگه داشتن آب ندارند.

 

پدی ژل درد عضلانی را تسکین می‌دهد. پینه‌های سفت شده پا را درمان می‌کند. پوست مرده را از بین می‌برند و درد را تسکین می‌دهند. همانطور که می‌دانید پینه و پوسته شدن پا در تماس با کفش و سایر سطوح باعث ایجاد اصطکاک می‌شود. همچنین پینه‌ها در تماس با سطوح مختلف بزرگ‌تر و دردناک‌تر می‌شوند.

پدی ژل

مزایای پدی ژل برای پوست اطراف ناخن

ژل اسپا پوست و ناخن‌ها را راحت‌تر نرم می‌کند. این موضوع باعث می‌شود که لایه برداری و پدیکور بهتر عمل کنند. ژله به دست آمده به خوبی پاها را می‌پوشاند و آب را مدت بیشتری گرم نگه می‌دارد. پوست نرم و مرطوب می‌شود. در نتیجه، اگر میخچه و پینه دارید، سریع‌تر نرم می‌شوند و راحت‌تر از روی پای شما پاک می‌شوند.

پدیکور با پدی ژل سطح ناخن و پوست پا را تمیز و جلا می‌دهد. باعث ایجاد حس آرامش می‌شود. با گرم نگه داشتن، گردش خون را افزایش می‌دهد و عضلات را آرام می‌کند و درد را تسکین می‌دهد.

پدیکور پدیکور با ژل اسپا منافذ مسدود شده پوست را باز و تمیز می‌کند و ناخالصی‌های پوست را از بین می‌برد. بوی پا را کاهش می‌دهد و در درمان اگزما موثر است.

پدی ژل

این مطلب را نیز از دست ندهید: بمب حمام چیست؟

سخن پایانی

پاها یکی از مهم‌ترین اعضای بدن هستند که باید به خوبی از آن مراقبت کنیم. یکی از راه‌های مراقبت از پا می‌تواند پدیکور باشد. پدیکور خستگی روزانه پاهای شما را برطرف می‌کند. همچنین در از بین بردن پوست مرده و پینه بسیار موثر است.

برای درست کردن پدیکور، می‌توانید از (کوکتل، نمک دریایی، برش‌های میوه) استفاده کنید. اما برای پدیکور آبگرم از ژل پدیکور یا پدی ژل استفاده می‌کنند.

اولین امتیاز را ثبت کنید!

"*" indicates required fields

در صورت مشاهده تخلف یا ایراد در این مطلب توضیحات خود را ارسال کنید. پس از رسیدگی در اسرع وقت، نتیجه به شما اطلاع داده خواهد شد.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دسته بندی مطالب سایت

انتخاب منطقه

انتخاب نوع پوست
چگونه نوع پوست خود را تشخیص دهیم؟
روتین پوست معمولی
روتین صبحانه پوست معمولی روتین قبل از خواب پوست معمولی
روتین پوست چرب
روتین صبحانه پوست چرب روتین قبل از خواب پوست چرب
روتین پوست خشک
روتین صبحانه پوست خشک روتین قبل از خواب پوست خشک
روتین پوست مختلط
روتین صبحانه پوست مختلط روتین قبل از خواب پوست مختلط
روتین پوست حساس
روتین صبحانه پوست حساس روتین قبل از خواب پوست حساس
به زودی!

انتخاب منطقه

دسته بندی مطالب سایت